Akademia Backupu

Przegapiłeś nasze kursy z cyberbezpieczeństwa? Zapisz się na przyspieszoną edycję wakacyjną. Dowiedz się jak chronić dane firmowe. Zdobądź nowe kompetencje. Zostań ekspertem. Nowe webinary 2x w tygodniu na Twoim mailu. Dołącz kiedy chcesz.

edycja wakacyjna

Dołącz do

Chcę otrzymywać informacje o najnowszych raportach, newsach dotyczących bezpieczeństwa IT i usługach oferowanych przez Xopero Software S.A. drogą mailową (żaden SPAM). Szanujemy Twoją prywatność, wszelkie informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Ochrony Danych Osobowych

Akademii Backupu

Przedsiębiorcy

Administratorzy IT

Resellerzy

Dla

KOGO?

Właśnie Ty!

Ucz się kiedy chcesz - online!

2x w tygodniu na podany adres e-mail otrzymasz link do nagrania webinaru z naszych kursów. W przyspieszony sposób dowiesz się jak zabezpieczać dane i urządzenia - pomoże to również w organizacji pracy zdalnej.

+ 4 tygodnie.

+ 8 szkoleń.

+ Bezpłatnie kursy z
cyberbezpieczeństwa.

Doświadczony organizator

doświadczenia

8 lat

webinarów i szkoleń

2500

35+ tys.

przeszkolonych uczestników

Dołącz w dowolnym momencie

Zabezpiecz dane biznesowe przed awarią, atakiem lub błędem pracowników. Miej kontrolę w każdej sytuacji. W razie awarii szybko odzyskaj dostęp do swoich danych i zapewnij firmie ciągłość działania. 

tydzień I

45 min.

Zabezpieczanie urządzeń końcowych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Czy wiesz, że w tym roku ransomware będzie uderzał co 14 sekund? Podczas webinaru “na żywo” zaprezentujemy atak szyfrujący i przedstawimy zasady ratowania danych. Przygotuj swoją firmę i nie daj się zaskoczyć!

tydzień III

45 min.

Ransomware, kurs ratowania danych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

1$ wydany na plan odtwarzania danych przynosi 4$ oszczędności w momencie awarii lub ataku. Nie pozwól sobie na przestój w działaniu i straty. Natychmiastowo odtwarzaj dane i zapewnij ciągłość działania.

tydzień III

45 min.

DR i ciągłość procesów w firmie

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Do walki stają backup plikowy vs. backup dysku. Kto na tym wygra? Na pewno Ty i bezpieczeństwo Twoich danych! Poznaj korzyści dwupoziomowego zabezpieczania danych - sprawniej odzyskuj systemy i usługi. 

tydzień II

45 min.

Dwupoziomowe zabezpieczanie danych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Podczas webinaru przedstawimy osiem najczęstszych zagrożeń dla Twoich zasobów, a także przedstawimy sposoby na ich skuteczne zabezpieczenie!

tydzień I

45 min.

9 zagrożeń dla Twoich danych

Piotr Nowak

Xopero Software

Zobacz jak stworzyć plan backupu, który pozwoli Ci ochronić firmowe dane przed każdą katastrofą, błędem pracownika, działaniem ransomware lub cyberatakiem!

tydzień II

45 min.

Plan backupu - jak go stworzyć

Piotr Nowak

Xopero Software

Czy wiesz jak skutecznie zabezpieczać sprzęt, aby uchronić go przed błędami pracowników, awarią, katastrofami lub atakiem? Poznaj 5 sposobów na ochronę swojego komputera! 

tydzień IV

45 min.

5 kroków do ochrony komputera

Piotr Nowak

Xopero Software

Jak chronisz dane - lokalnie czy w chmurze? Jest tylko jeden, najbardziej skuteczny sposób! Backup hybrydowy - połączenie stabilności rozwiązań lokalnych z elastycznością chmury gwarantujące 100% bezpieczeństwa.

tydzień IV

45 min.

Backup hybrydowy, podwójna ochrona danych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Dołącz do Akademii Backupu. Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo, również w sieci!

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Tak jak oni!

Właśnie zgłębiam lekturę raportu Cyberbezpieczeństwo: Trendy 2019 - bardzo potrzebny dokument. Przydatny w uświadamianiu klientów, którzy często nie chcą wierzyć na “słowo” i wolą na ten temat poczytać. Dodatkowa pochwała za przystępny język publikacji.

Piotr Horbań

Netia

Po kilku minutach słuchania mogę stwierdzić, że wszystko co mówią na temat prowadzącego jest prawdą. Grzegorz rzeczywiście tłumaczy tak, że nie mogłem sobie przypomnieć, czego wcześniej nie rozumiałem. Kapitalny content dla każdego, kto pracuje przy ochronie danych.

Sławomir Danielewicz

Uczestnik DP Academy

Copyright © 2020 Xopero Software S.A.

Xopero Software S.A.

Jesteśmy polskim producentem rozwiązań do szybkiego tworzenia i przywracania backupu danych oraz utrzymania ciągłości firmowych procesów IT. Od 8 lat tworzymy również najlepsze kursy z cyberbezpieczeństwa. 

OBSERWUJ NAS

Top