Ekspresowy kurs cyberbezpieczeństwa 

dla biznesu

Dołącz w dowolnym momencie

Chcę otrzymywać informacje o najnowszych raportach, newsach dotyczących bezpieczeństwa IT i usługach oferowanych przez Xopero Software S.A. drogą mailową (żaden SPAM). Szanujemy Twoją prywatność, wszelkie informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Ochrony Danych Osobowych

Przegapiłeś nasze kursy? Zapisz się na przyspieszoną edycję wakacyjną. Dowiedz się jak chronić dane firmowe. Zdobądź nowe kompetencje. Zostań ekspertem. Nowe webinary 2x w tygodniu na Twoim mailu. Dołącz kiedy chcesz.

Letnia Akademia Backupu

Ucz się kiedy chcesz, skąd chcesz

2x w tygodniu otrzymasz link do nagrania webinaru, który możesz obejrzeć kiedy chcesz i skąd chcesz. Pod koniec września otrzymasz od nas ankietę, na podstawie której przyznamy Ci certyfikat.

+ 5 tygodni

+ 10 kursów

+ certyfikat specjalisty

Doświadczony organizator

doświadczenia

7 lat

webinarów i szkoleń

2200

30+ tys.

przeszkolonych uczestników

Wybierz ścieżkę specjalisty

10 kursów

60 min.

Zdobądź certyfikat specjalisty ochrony danych
w najszybszy możliwy sposób!

Xopero Data Protection Specialists

Zabezpiecz dane biznesowe przed awarią, atakiem lub błędem pracowników. Miej kontrolę w każdej sytuacji. W razie awarii szybko odzyskaj dostęp do swoich danych i zapewnij firmie ciągłość działania. 

30 lipca

60 min.

Zabezpieczanie urządzeń końcowych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Czy wiesz, że w tym roku ransomware będzie uderzał co 14 sekund? Podczas webinaru “na żywo” zaprezentujemy atak szyfrujący i przedstawimy zasady ratowania danych. Przygotuj swoją firmę i nie daj się zaskoczyć!

1 sierpnia

60 min.

Ransomware, kurs ratowania danych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

1$ wydany na plan odtwarzania danych przynosi 4$ oszczędności w momencie awarii lub ataku. Nie pozwól sobie na przestój w działaniu i straty. Natychmiastowo odtwarzaj dane i zapewnij ciągłość działania.

6 sierpnia

60 min.

DR i ciągłość procesów w firmie

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Do walki stają backup plikowy vs. backup dysku. Kto na tym wygra? Na pewno Ty i bezpieczeństwo Twoich danych! Poznaj korzyści dwupoziomowego zabezpieczania danych - sprawniej odzyskuj systemy i usługi. 

8 sierpnia

60 min.

Dwupoziomowe zabezpieczanie danych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Wiesz, czym jest cloud computing? Co kryje się pod nazwą powszechnie już używanej chmury? Jak można w niej chronić swoje dane? Zapisz się na webinar, a z chirurgiczną precyzją wyjaśnimy Ci anatomię chmury!

13 sierpnia

60 min.

Cloud Computing - Anatomia chmury

Bartosz Jurga

Xopero Software

Rzucamy rękawice popularnym mitom o backupie w chmurze! Myślisz, że storage, współdzielenie i backup to to samo? Chmura wydaje Ci się niebezpieczna? Droga? Błąd! Zobacz prawdziwą walkę na argumenty!

15 sierpnia

60 min.

Fakty i mity o backupie w chmurze

Bartosz Jurga

Xopero Software

Chmura gwarantuje Twojej firmie elastyczność, bezpieczeństwo i... oszczędność - eliminuje potrzebę fizycznego przechowywania danych lokalnie, przez co obniżasz koszty utrzymania infrastruktury IT.

20 sierpnia

60 min.

Nowoczesny backup do chmury

Paweł Sarol

Xopero Software

Zobacz, jak wykonać backup, określić harmonogram wykonywania kopii zapasowych, a w razie potrzeby odzyskać dane. Miej podgląd na statusy backupu w każdym momencie, z dowolnego urządzenia - poznaj aplikację desktopową i panel klienta.

22 sierpnia

60 min.

Xopero Cloud - backup w chmurze (Intermediate)

Paweł Sarol

Xopero Software

Poznaj konsolę centralnego zarządzania polityką bezpieczeństwa w firmie. Dowiedz się, jak definiować harmonogram automatycznych backupów, zarządzać użytkownikami i usługami oraz monitorować procesy backupu.

27 sierpnia

60 min.

Xopero Cloud - zarządzanie backupem (Advanced)

Paweł Sarol

Xopero Software

Jak chronisz dane - lokalnie czy w chmurze? Jest tylko jeden, najbardziej skuteczny sposób! Backup hybrydowy - połączenie stabilności rozwiązań lokalnych z elastycznością chmury gwarantujące 100% bezpieczeństwa.

30 sierpnia

60 min.

Backup hybrydowy, podwójna ochrona danych

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Poznaj naszych instruktorów 

Grzegorz Bąk

Xopero Software

Bartosz Jurga

Xopero Software

Paweł Sarol

Xopero Software

Spędź lato bezpiecznie! Tak jak oni!

Właśnie zgłębiam lekturę raportu Cyberbezpieczeństwo: Trendy 2019 - bardzo potrzebny dokument. Przydatny w uświadamianiu klientów, którzy często nie chcą wierzyć na “słowo” i wolą na ten temat poczytać. Dodatkowa pochwała za przystępny język publikacji.

Piotr Horbań

Netia

Po kilku minutach słuchania mogę stwierdzić, że opis sylwetki prowadzącego jest naprawdę celny. Grzegorz rzeczywiście tłumaczy tak, że nie mogłem sobie przypomnieć, czego wcześniej nie rozumiałem. Kapitalny content dla każdego, kto pracuje przy ochronie danych.

Sławomir Danielewicz

Uczestnik DP Academy

Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystają

Copyright © 2019 Xopero Software S.A.

Xopero Software S.A.

Jesteśmy polskim producentem rozwiązań do szybkiego tworzenia i przywracania backupu danych oraz utrzymania ciągłości firmowych procesów IT

OBSERWUJ NAS

Top

Prowadzący