Dla kogo       Tematy       Wybierz termin

Pracujsz zdalnie?

Umówmy się na zdalną kawę i porozmawiajmy o biznesie. To dobry czas, aby zaplanować działania na kolejne tygodnie…

My tak!

Dla kogo?

Handlowcy

Integratorzy

Resellerzy

Administratorzy IT

Partnerzy

Zabezpieczenie danych Twoich klientów na ich własnej infrastrukturze.


Ile można zarobić na sprzedaży rozwiązań Xopero?


Jak przekonać Klienta do zakupu? Również w czasie pandemii i pracy zdalnej. 

SPRZEDAŻ

O czym możemy porozmawiać?

Na początku wspólnie ponarzekamy na to, co nas spotkało. Chcemy jednak, aby nasza rozmowa wniosła coś więcej - wzrost sprzedaży, wspólne inicjatywy, nawiązanie współpracy. Tak, abyśmy za kilka tygodni mieli do czego wrócić - zobacz, na jakie tematy i pytania chętnie Ci odpowiemy. 

WSPÓŁPRACA

Nawiązanie współpracy z Xopero - jak zacząć?


Jak uchronić się przed konkurencją i przypisać sobie klienta?


Szczegóły współpracy: licencjonowanie, system rabatowania, wsparcie techniczne i handlowe.

Z kim możesz się umówić?

Channel Business Development Manager 

Piotr Nowak

Z Piotrem można porozmawiać na każdy temat, ale to w backupie lokalnym czuje się jak ryba w wodzie. A raczej jak prawdziwy rekin backupu, któremu bliskie są tematy biznesowe i techniczne. Nie ma pytań, na które nie znajdzie dobrej odpowiedzi i spraw, których nie uda mu się rozwiązać - przekonaj się! 

Business Development Manager 

Piotr Glanc

Związany z branżą bezpieczeństwa IT od 6 lat. Z Xopero zetknął się, gdy sam jako reseller szukał sprawdzonych rozwiązań do backupu danych. To była miłość od pierwszego backupu - dziś jest członkiem zespołu, który odpowiada za zdecydowaną część sprzedaży i rozwój kanału partnerskiego. 

Rozwiązania, w których się specjalizujemy

XOPERO

Backup&Restore

Najprostszy sposób na zabezpieczenie danych Twoich klientów na ich własnej infrastrukturze. Bez inwestycji w dodatkowy sprzęt. Najbardziej uniwersalny produkt w naszym portfolio

XOPERO

QNAP Appliance

Idealne połączenie sprzętu i oprogramowania, które zabezpieczy wszystkie dane biznesowe zachowując dotychczasowe funkcjonalności QNAP NAS. Bezpieczny storage, dedykowany i automatyczny backup, unikatowe disaster recovery oraz centralne zarządzanie - w jednym rozwiązaniu!

Zaproszenie na webinar lokalny

Chcesz najpierw poznać rozwiązania Xopero wyróżnione przez PC World, Computerworld i IT Professional? Zapisz się na cykliczny webinar poświęcony backupowi lokalnemu - z perspektywy swojego Klienta zobacz jak zabezpieczamy dane i zapewniamy firmom ciągłość działania. Webinar w każdy wtorek i piątek. Wybierz dogodny termin i zapisz się.

All Rights Reserved © 2020 Xopero Software S.A.